دانلود نسخه 8 نهایی آنتی ویروس ای ست

بعد از ارائه چند نسخه آزمایشی بالاخره نسخه نهایی ورژن 8 از آنتی ویروس ESET توسط این شرکت منتشر شد. از نسخه 5 ویرایش Home به بعد شرکت ESET امکان تغییر سرور آپدیت و تعیین مسیر فایلهای آپدیت جهت آپدیت آفلاین  را در این نرم افزار غیر فعال کرده بود که با راه حل های ارائه شده این امکان فعال شد. در نسخه 6 با فعال کردن دکمه Edit برای تغییر سرور نمای نرم افزار دارای تغییراتی می شد ولی در نسخه 7 و 8 دوباره به حالت قبلی برگشت و فعال کردن امکان ویرایش سرور آپدیت تغییری در ظاهر نرم افزار ایجاد نمی کند.
به غیر از غیر فعال شدن امکان تغییر سرور آپدیت از نسخه 5 به بعد نیاز به فعالسازی آنتی ویروس در محصولات ESET گنجانده شد که راهی برای جلوگیری از استفاده غیر قانونی از آن بود. با ارائه نسخه های از پیش فعال شده این مشکل برطرف شده است. البته نسخه های Endpoint نیازی به فعالسازی ندارند.

ویژگیهای جدید نسخه 8:
- سیستم پیشرفته تر با گزینه های بیشتر برای محافظت در مورد تهدیدها و آسیب پذیریها
- امکان Device control که با امکان Removable Media در نسخه های 5 و 6 و 7 و 8 جایگزین شده است و برای محافظت بیش تر از سیستم در برابر ویروسهایی که از دستگاه های ورودی به سیستم وارد می شوند است.
- اسکن پیشرفته حافظه برای زیر نظر گرفتن رفتار برنامه های قابل اجرا
- سیستم پیشرفته برای جلوگیری از نرم افزارهایی که باعث ورود ویروس به سیستم می شوند مانند مرورگرها و نرم افزارهای مدیریت ایمیل
- شناسایی و مسدود کردن سایتهای Phishing و دزدی اطلاعات
- پاکسازی تخصصی فایلها
- نصب سریعتر و با قابلیت اطمینان بالاتر
- پلاگین های قابل یکپارچه شدن با آفیس و Windows Mail برای کنترل بهتر آلودگی های ناشی از آنها
- سازگاری کامل با ویندوز 8 و ویندوز 8.1 به صورت کامل

دانلود فایل: 
ضمیمهاندازه
ویروس کش نود 32 ورژن 859.6 مگابایت