img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img

دوره‌های آموزشی

تاریخچه:

اداره آموزش رايانه  موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) از سال 1376 فعاليت خود را به طور رسمی آغاز نمود.

در گام اول اقدام به برگزاري کلاسهاي آموزش مباني کامپيوتر و DOS به فراخور نیاز روز کرده و سپس آموزش سيستم عامل ويندوز را نيز در دستور کار خود قرار داد.

با توجه به پيشرفت و نياز جامعه و البته مجموعه و دانش پژوهان به دانش رايانه و نياز به استفاده از نرم افزارهاي رايانه‌اي کلاسهاي آموزش رايانه توسعه يافت و اين اداره برگزاري کلاسهاي  آموزش اينترنت، Power point،Excel  و ICDL و تايپ را نيز در برنامه‌هاي خود گنجاند.

در حال حاضر با توجه به نياز دانش پژوهان و درخواست ايشان کلاسهاي مورد نياز برگزار مي‌شود. و اخيرا با توجه به گستردگي و نياز مبرم قشر تحصيل کرده به اين علوم تقريبا کمتر کسي پيدا مي‌شود که آشنايي مقدماتي با نرم افزارهاي فوق را نداشته باشد.

 با اين وجود برگزاري کلاسهاي فوق در سطح پيشرفته و کاربردي لازم و ضروي به نظر ميرسد، از آنجا که نيازهاي دانش پژوهان متفاوت است و متاسفانه زمان آزاد براي فراگيري اين آموزشها نيز متمرکز نيست، گنجاندن چند واحد آموزش رايانه و ملزم کردن ايشان به گذراندن دوره‌هاي مورد نياز براي هر رشته تحصيلي مي‌توانست دراين خصوص کمک به سزايي به آموزش دانش آموختگان اين مجموعه داشته باشد.

در حال حاضر با نصب اطلاعيه هايي و ثبت نام از علاقمندان، و رسيدن به حد نصاب لازم اداره آموزش رايانه اقدام به برگزاري کلاسهاي آموزشي خود مي‌نمايد.