آموزش قدم به قدم ضبط ماکرو در مایکروسافت اکسل (راهنمای کامل(
آموزش قدم به قدم ضبط ماکرو در مایکروسافت اکسل را هم اکنون از فراز سافت بخوانید تا زمان کمتری را صرف انجام دادن کارهای تکراری در محیط اکسل کنید.  
ادامه مطلب
چگونه اسناد ذخیره نشده را بازیابی کنیم؟
تاکنون شده که بدون ذخیره کردن یک سند، به صورت تصادفی از نرم افزار Word 2016 خارج شوید؟ مایکروسافت در ورد راه هایی پیش روی کاربران گذاشته تا آن ها بتوانند اطلاعات از دست رفته شان را بازیابی کنند؛ تنها در چند ثانیه می توانید فایل هایی که ذخیره نشده اند را ریکاوری نمایید.
ادامه مطلب
چگونه اسناد ذخیره نشده را بازیابی کنیم؟
اگر فایل word شما آسیب دیده یا پاک شده یا هر بلای دیگری سر آن آمده است، پیشنهاد می کنیم این گزارش را تا انتها یخوانید.
ادامه مطلب
چگونه اسناد ذخیره نشده را بازیابی کنیم؟
احتمالا برای شما هم پیش آمده که یک فایل Word را ذخیره کرده و در زمان نیاز آن را پیدا نمی کنید و حدس می زنید که حذف شده باشد. نگران نباشید زیرا Microsoft Word قابلیتی برای بازیابی اطلاعات حذف شده یا ذخیره نشده دارد.
ادامه مطلب
چگونه اسناد ذخیره نشده را بازیابی کنیم؟
ابتدا باید توضیح جزئی در مورد Section Break  دهیم :
ادامه مطلب
در این بخش، ما یک مقاله علمی نوشته ایم و از ویژگی Find ورد استفاده خواهیم کرد تا بتوانیم موارد مربوط به یک کلمه خاص را در آن بیابیم. 1-در تب Home بر روی دستور Find کلیک کنید. همچنین می توانید به جای آن از کلیدهای ترکیبی Ctrl+F استفاده نمایید.
ادامه مطلب
چگونه اسناد ذخیره نشده را بازیابی کنیم؟
کاربران زیادی هستند که هنوز مقدماتی ترین الفبای فنی نگارشی در کامپیوتر و وب را یا نمی دانند و یا می دانند و رعایت نمی‌کنند. در ادامه با دو کاراکتر «نیم‌فاصله»و «خط تیره اختیاری» آشنا شوید. 
ادامه مطلب
اضافه کردن متن از طریق فایل در Word
فرض کنید چندین فایل متنی در اختیار دارید و قصد دارید متون این فایل‌ها در یک فایل Word وارد کنید. یا به عبارت دیگر چند فایل متنی را با هم ادغام کنید. این کار به وسیله‌ی یک قابلیت کاربردی در Microsoft Word امکان‌پذیر است. در این ترفند به نحوه‌ی انجام این کار می‌پردازیم.
ادامه مطلب
 فهرست نویسی در ورد(روش فهرست نویسی خودکار)-فهرست جداول و اشکال در ورد
ادامه مطلب
نمایش صحیح اعداد فارسی در تایپ     ابتدا یک سند جدید در Word باز می کنیم وبا استفاده از کلید های ترکیبی Alt+Shift و یا از پایین صفحه ویندوز سمت راست زبان کیبرد خود را به فارسی مانند تصویر زیر تغییر دهید.
ادامه مطلب
اگر بخواهيد طرح‌هاي خود را بصورت دستي نقاشي كنيد مي‌توانيد از برنامه Paint استفاده كنيد برنامه Paint در ويندوز۷ تغييراتي كرده و پيشرفته‌تر شده است براي دسترسي به اين برنامه در منوي استارت در قسمت Search عبارت Paint را تايپ كنيد در بالاي پنجره Search گزينه Paint را كليك كنيد
ادامه مطلب
قبل از هر چیز توضیح کوتاهی در رابطه با پاورقی بدیم، در بعضی از کتاب ها دیدید که در صفحه جلوی بعضی کلمات اعدادی گذاشتند و در پایین صفحه اون کلماتی که جلوی آنها عدد گذاشتند را توضیح دادند، به این کار پاورقی می گویند، حالا ما هم میخوایم نحوه ایجاد پاورقی در ورد را یاد بگیریم.
ادامه مطلب
 نحوه غیر فعال کردن درج لینک منبع در OneNote   
ادامه مطلب
پنج نکته‌ی کاربردی خودکار پرکردن اکسل    قابلیت پرکردن خودکار خانه‌ها در اکسل کمک زیادی به سریع‌تر کردن کار با این نرم‌افزار کرده‌است.
ادامه مطلب
  خرابی پروفایل های کاربران یک مشکل رایج و ناامید کننده برای کاربران ویندوز است و مشکلات متفاوتی ایجاد می شود که برای حل کردن آن ها راه هایی وجود دارد.  
ادامه مطلب
  رسانه کلیک – گوگل قابلیتی دارد که با استفاده از آن کاربر می تواند جستجوی خود را بر اساس تصویر انجام دهد. ابزار جستجو با عکس گوگل کاربردهای بسیاری دارد؛ به عنوان مثال می توان اطلاعات یک عکس یا کیفیت های متفاوتی از آن را به دست آورد.
ادامه مطلب
نرم‌افزار اکسل (Excel) از جمله برنامه‌های آفیس مایکروسافت است که کارآیی بالایی در پردازش داده‌های عددی و متنی دارد . کاربران عادی ممکن است با همه‌ی قابلیت‌های مفید آن آشنا نباشند.ما در مطالب قبلی ترفندهایی از اکسل را آموزش دادیم .
ادامه مطلب