کامپیوترهای شخصی بعد از یک بازه زمانی کند می شوند و باید با استفاده از روشهایی که وجود دارد این مشکل برطرف شود . مهم نیست سرعت کامپیوتر تدریجی کم شده باشد یا به طور ناگهانی از طریق دستکاری رجیستری ، نصب نرم افزار ، ویروسی شدن سیستم عامل و هر کار دیگری .
ادامه مطلب
اضافه کردن فیلم‌ و صدا به اسلایدها، می‌تواند یک ارائه کسل‌کننده را به یک ارائه جذاب‌ تبدیل کنند! اگر می‌خواهید ویدئویی را در ارائه خود نمایش دهید، نیاز نیست مخاطبان را به جای خاصی لینک دهید، بلکه می‌توانید مستقیما آن ویدئو را در ارائه خود درج کنید و به نمایش بگذارید.
ادامه مطلب
یکی از موضوعاتی که همیشه مورد سوال قرار می گیرد در مورد صفحه ای که بعد از قرار دادن یک فلش و یا CD  یا DVD   و نرم افزارهای نصبی داخل اپتیکال درایو نمایش داده می شود، است:
ادامه مطلب
۱-  مرورگر گوگل کروم را باز کنید. ۲-  روی دکمه منو (آیکون سه نقطه) که در قسمت بالای سمت راست مرورگر قرار دارد، کلیک کنید.
ادامه مطلب
پاورقی یا پانویس (Footnote) چیست؟
ادامه مطلب
شماره گذاری صفحات در ورد شاید یکی از مهم ترین مواردی هست که هر کس که با نرم افزار ورد کار می کند باید بیآموزد.
ادامه مطلب
در این آموزش به طور کامل با نحوه استفاده از نرم افزار IDM آشنا خواهید شد.
ادامه مطلب
اگر می‌خواهید به متون موجود در عکس‌ها دسترسی داشته باشید و آن‌ها را استخراج کنید، می‌توانید از سرویس گوگل درایو بهره مند شوید. در این مطلب با آموزش تبدیل عکس به متن توسط گوگل درایو همراه ما باشید.
ادامه مطلب
هدر و فوتر یکی از مهم‌ترین بخش‌های Word به شمار می‌رود. فرقی نمی‌کند که نویسندۀ یک کتاب باشید یا دانشجو و یا یک استاد؛ بالاخره سر و کارتان به سرصفحه و پاصفحه یا همان هدر و فوتر در ورد می‌افتد.
ادامه مطلب
در این آموزش به کمک افزونه ویراستیار شما قادرید به راحتی و تنها با چند کلیک متن های خود را ویراستاری کنید    چرا ویراستاری مهم است ؟
ادامه مطلب
برای فعال سازی ویژگی AutoRecover مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید. مرحله اول:
ادامه مطلب
برای کشیدن جدول در ورد چهار روش مختلف را در ادامه به شما آموزش خواهیم داد.
ادامه مطلب
قرار دادن متن بر روی تصویر در ورد
آموزش سریع و آسان قرار دادن متن بر روی تصویر در ورد به همراه تصویر! قرار دادن متن بر روی تصویر در ورد چگونه صورت می گیرد؟ هم اکنون این مقاله را کامل مطالعه کنید.
ادامه مطلب
آموزش اضافه کردن نمودار و انواع چارت به نرم افزار ورد
آموزش کامل و تصویری اضافه کردن نمودار و انواع چارت به نرم افزار ورد را در این مقاله بخوانید و یک بار برای همیشه آن را یاد بگیرید.
ادامه مطلب
چگونه بدون هک شدن فایل های ورد را باز کنیم؟ (فایل های آفیس ویروسی(
چگونه بدون هک شدن فایل های ورد را باز کنیم؟ خواندن این مقاله به شما کمک خواهد کرد تا فایل های آفیس ویروسی را بدون هک شدن سیستم تان باز کنید.
ادامه مطلب
ترفند کپی کردن و حذف نوشته های هایلایت شده در ورد (جستجو پیشرفته)
یکی از ترفندهای کپی کردن نوشته های هایلایت شده در ورد این است که نخست متن را توسط موس انتخاب کنید. سپس، بر روی Text Highlight Color کلیک کرده و کلید Ctrl را را برای انتخاب متن نگه دارید. این روش را برای هر بخش هایلایت شده تکرار کنید و سپس کلید های Ctrl + C را فشار دهید.
ادامه مطلب
نحوه تغییر واحد اندازه گیری خط کش در ورد
در نرم افزار ورد شما به راحتی می توانید واحدهای اندازه گیری را تغییر دهید. برای انجام این کار باید مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید. نخست نرم افزار ورد را باز کرده و بر روی تب File کلیک کنید.
ادامه مطلب